طراحی لوگو و سِت اداری

از آنجایی که اوراق اداری یک سازمان به نوعی نشانگر هویت، ماهیت و سطح فعالیت آن سازمان است از این رو در دنیای مدرن امروز اغلب مدیران، به دنبال ایجاد یک هویت و اصالت منحصربفرد برای سازمان و شرکت خود هستند.

طراحی لوگو و ست اداری - تبلیغات رافدین

به عبارتی آن‌ها در پی برندسازی هستند تا از این طریق خود را حرفه‌ای‌تر، جدی‌تر، پایبندتر، معتبرتر و قابل اعتمادتر نشان دهند. یکی از راه‌های به‌نمایش گذاشتن این هویت، توجه به عوامل ظاهری – لوگو و ست اداری – هر سازمان است.

ست اداری، مجموعه اقلامی شامل سربرگ، کارت ویزیت، پاکت ملخی، پاکت A4 و A5، فولدر، کاغذ یادداشت، برچسب اموال، لیبل و پاکت سی‌دی و مواردی از این قبیل را شامل می‌شود. این اقلام که با یک طرح گرافیکی یکپارچه و با رنگ سازمانی مشخص، تهیه می‌شوند، برای مکاتبات اداری بین شرکت‌ها و سازمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. به طور کلی هدف از طراحی ست اداری، برندسازی و اعتبار بخشیدن به شرکت است، بنابراین در قضاوت مشتری نسبت به سازمان شما جایگاه ویژه ای دارد.

داشتن یک ست اداری زیبا و شکیل باعث می‌شود مشتریان شما در نگاه اول به نظم و دقت شما در تجارتتان پی ببرند و این مورد ناخواسته موجب جلب اعتماد مخاطب خواهد شد.

فهرست