درباره دپارتمان تبلیغات رافدین

گروه الرافدین یک مجموعه عراقی است که با رویکرد ارائه خدمات مدیریت صادرات از سال 2008 فعالیت خود را در کشور عراق و شهر بغداد آغاز کرد. از آنجاکه همواره ورود به بازار عراق و دیگر کشورهای خاورمیانه مسیری پرچالش و ناشناخته برای شرکت‌های ایرانی محسوب می‌شود، هیات مدیره شرکت الرافدین اقدام به گسترش حوزه ارائه خدمات خود کرده است.

logo.png

هیات مدیره شرکت الرافدین اقدام به گسترش حوزه ارائه خدمات خود کرده است. مجموع مدیریت صادرات گروه الرافدین در تلاش است با شناسایی نیازها و بررسی فرصت های سرمایه گذاری در کشور های عربی، زمینه مساعدی را برای شرکت ها و سازمان های علاقه مند به سرمایه گذاری در این حوزه فراهم کند.

چرا سلیقه عراقی مهم است؟

آشنایی و شناخت سلیقه مخاطب عراقی می‌تواند اثربخشی کار  در این حوزه را افزایش دهد. از آنجاکه شرکت الرافدین یک شرکت عراقی است، با سلیقه مردم عراق و سایر کشورهای عربی برای تولید محتوای موثرتر آشنایی کامل دارد.
تفاوت های فرهنگی و جغرافیایی، آداب ورسوم، سنت ها و مواردی از این قبیل، از جمله عواملی هستند که سبب ایجاد تفاوت سلیقه میان مخاطب ایرانی و عربی می‌شود و عدم توجه به هر یک از عوامل، می‌تواند تلاش‌های صورت‌گرفته برای به ثمر رسیدن اهداف صادراتی یک مجموعه را را از بین ببرد.

فهرست